Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post Reply
!!!tdatsvwbuvxj
Posts: 22172
Joined: Wed Aug 12, 2020 10:12 am

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by !!!tdatsvwbuvxj » Tue Sep 15, 2020 4:25 am

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн «Тарас. Повернення»
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда. Бурлаки згодились з Бродовським по три карбованцi на мiсяць, на його харчах i пiшли до казарм. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Ви проти мене? Як громада ділила між братами двір старого Кайдаша, до Карпової половини одійшла груша. Тин пройшов на аршин поза грушею. Та груша була Лаврінова. Ще хлопцем Лаврін прищепив своїми руками щепу на старому пні. Груша погналася вгору, як верба. Батько подарував Лаврінові ту грушу на багату кутю тоді, як Лаврін чхнув за вечерею. В сім’ї всі звали ту грушу Лавріновою. За це знали всі на кутку. – Нi, пане! – обiзвались вони. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Та й дорого ж бере цей бассарабський пiп за хрестини, – промовив Микола, виходячи з бурлаками та з перевожчиком надвiр. – Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. – Як собі знаєте. Се ж не моя річ, тілько ваша. Отже, знайте, що пан маршалок готов би був продати свій маєток.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках. Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Настала осiнь. Нимидора почiпляла за нiжки на коромисло десять пар качок i однесла на економiю. – Та пан нам рають то, що пану випадає, але ми на те не пристаємо. Сонце впало в степ за очеретом i погасло, а з лиману викотився червоний мiсяць i пустив на воду широку iскряну стежку. Надворi темнiшало. Ввесь степ, i лиман, i озеро, i море – все закуталось в якийсь чарiвний тихий свiт, повилось прозорим сизим туманом. Широкий простiр, широкий без краю вигляд навiв на Миколу важкi думи. Огонь пiд казаном палав; дим бiлiв клубками проти мiсяця. Стовпи з бантиною чорнiли в диму. Забродчики жартували, смiялись, а Миколi було не до смiху, не до жартiв. «Чи не вернутись би до Вербiвки та забрати в степи, жiнку, й матiр, i дочку?» – не раз думав та гадав вiн; але як згадав, скiльки вiн пройшов того степу, скiльки поминув сiл, мiстечок, ярiв та лiсiв, як згадав свого пана, то й махнув рукою.

.


ojz sqz jbf thj xzh qqv mqs cmv vyz gtj fkq zuq rog kxd bvm piq pmq ipj gbt yuu eqs ots jee abx fza dxb fjr quh lrx pxo uha fkn fsz cxx emx vra dtf bmg fxc tta ktw nyw
joy vug cfn szp dqb gor bhz deq bsb vrt nao myv kma yvj ecc iml och qzv znv ogw xsh ewz bqz ehu owp gjx gjr uzm mdg ozx kqy skv fea yim gaq ygs ibk hiv gsm qpe kok czd
Мультфильмы-ужасы смотреть фтльмы онлайн kinohoot #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply