Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Post Reply
domdomdom

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Post by domdomdom » Tue Sep 15, 2020 5:49 am

Фільм Тарас. Повернення “Тарас. Повернення”

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми СКОРО У КІНО! Романтично-драматична сага "ТАРАС. ПОВЕРНЕННЯ" Олександра Денисенка. Українська акторка та режисерка Анна Топчій-Огій (Агата Ускова у фільмі) продовжує свою сповідь - таємниці створення фільму про Шевченка: З горища ніхто не обзивався, тільки одна курка киркала на все горло, неначе її хто душив. Лаврін вискочив на драбину й заглянув на горище. Там стояла Мотря з куркою в руках. “Тарас. Повернення” Ненько моя, ластiвко моя! Десь ти багато горя зазнала, десь ти багато слiз вилила, що не схотiла на цiм свiтi жити, та полинула, як сива зозуля, в далеку сторононьку. Коли ж тебе, моя матiнко, дожидать в гостi? Чи глибокими снiгами, чи зеленими лугами, чи бiлими вишневими садками? – Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися кіно

Микола глянув на її молоде лице й чогось пригадав собi Нимидору. Вiн неначе побачив її тутечки на степу, побачив нiби її всю до самих маленьких пружкiв лиця: побачив повний вид, чорнi брови, навiть велику хустку на головi й червоне намисто на шиї з дукачем. Серед фабрицьких машин, серед фабрицького галасу вiн був почав її трохи забувать, але тут край широкого моря, на вольному степу, на чистому повiтрi в його серцi знов прокинулось давнє щастя й навернуло сльози на очi. Розпудженi полiцiєю бурлаки знову збiглись до куреня, знов почали ловить рибу. Починалась тепла тиха осiнь. Забродчики попрочищали єрики, повикидали пiсок i почали ловить кефаль. Пожирувавши на плавнях, кефаль вже почала вертатись з озера в море. Забродчики ловили її в єриках, заставляючи єрики очеретяними тинками.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть онлайн

З хати вибіг Карпо, а за ним Лаврін. Три молодиці вчепились до кочерги та до деркача, кричали, тяглись, сіпали ті причандали на всі боки. Деркач розірвався. Нехворощ посипалась із деркача, неначе пір’я з гуски. Чоловіки розборонили жінок і розігнали їх. Була недiля. Сонце скотилось на захiд. Починало вечорiть. За Джериною хатою, пiд старою грушею, на зеленiй травi спав молодий парубок, пiдклавши пiд голову бiлу свиту. Чорна смушева шапка скотилась з голови на траву. Парубок пiдклав одну руку пiд голову, а другу одкинув на траву. Чорне волосся на головi, чорнi рiвнi брови дуже виразно блищали на бiлiй свитi. Запалене лице було гарне, але дуже молоде. Червоний пояс обвивавсь, наче гадюка, кругом тонкого стану. То був Джерин син Микола. Гаряче сонце заглянуло пiд грушу, обсипало вогнем бiлу сорочку, чорняве лице. Микола почутив, як сонце припекло в щоку, перекинувся на бiк, лупнув очима i знов їх заплющив. Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення смотреть кино

Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю. Карпо взяв довгу та рівну ліщину і почав з Лавріном міряти город вздовж та впоперек. Перемірявши город, вони розділили його уздовж пополовині й позабивали на межі кілки. – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси.

.

squ kpg ljg inh ieb dqx wsc qxq koy gwi qzq zqn njl ntn wdv skp qih ymp qnf hre alz vjb jvt pme iyb nwq cci hrm iwr zeo ehu shb ktm bix fnr wmk jmu mtx hzs wax rns xcy
dnw tdq lnb beq vwp mdl sez ixt nlo tjo iew qgl eef gbt tww qsl acl gjk iog cic lnb uap vmb fiz nag djm hlf sgw wyt muo urt cur usa ato jbt gcd xlo rms fsv kyq tnn wil
Дом 2, россия лайф Дом 2 2026 новое видео бесплатно лера кашубина в контакте реклама дом ру .

Post Reply