«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Post Reply
AalImMeta

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Post by AalImMeta » Tue Sep 15, 2020 4:13 pm

«Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення фільми онлайн – Знайшов дурнiв! Так оце живцем i дамося йому в руки, – обiзвався один бурлака. – Та для нас воно варто міліони. Нам без него жити не можна. Бачите – під самим носом. Ні курки де випустити, ні гуску, ні теля вигнати. А пан спер, польових посилає, грабить, заганяє, хоч із села тікай. Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Декотрi чоловiки дов’язували снопи, декотрi рушили до панського лану. Коли це на полi з’явився, нiби птиця, панський баский кiнь; на конi сидiв пан Бжозовський i лупив коня батогом. Осавула ледве встигав бiгти за ним i немилосердно толочив жито. Після такої колотнечі стара Кайдашиха заслабла. В неї нагнало око, як куряче яйце. Око стухло, але од того часу вона осліпла на праве око. .

«Тарас. Повернення» Тарас возвращение смотреть онлайн

Зосталась Нимидора нiби удовою. Взимку вона з свекрухою пряла панське прядиво, а влiтку ходила на панщину. Вона оддала своє поле одному чоловiковi наспiл на другу скибу. Минув рiк, минув другий, про Миколу не було нi чутки, нi вiстки. Нимидора розпитувала про його на ярмарках, ходила по сахарнях: нiхто не бачив i не чув про Миколу. Вже поросли верби й вишнi, посадженi Миколою над Раставицею, а Микола не приходив. Нимидора нiби одiйшла, але все журилась та все спiвала, сидячи зимою за гребенем, про милого, як вiн збився з дороги, вертаючись додому, як вiн «до iншої залицявся й од милої одцурався». – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Нимидорi неначе хто гострим ножем штрикнув у серце. Вона охолола, отерпла, зблiдла й сидiла мов нежива. По другий бік тину стояла баба Кайдашиха, висока та суха, неначе циганська голка, в запасці, в рясній білій, як сніг, сорочці, в здоровій хустці на голові. Сліпе око біліло ніби наскрізь, як вушко в голці, хоч туди нитку затягай. За бабою стояла Мелашка в білій сорочці, в червоній новій хустці, із зеленими та синіми квітками, в зеленій ситцевій рясній спідниці. Рядом з Мелашкою стояв Лаврін у широких рясних синіх з білими смугами штанях, у чоботях. Мелашка розцвіла і стала повніша на виду. Її очі, її тонкі брови блищали на сонці, а лице горіло рум’янцем од висків до самого підборіддя. Гаряче сонце лляло світ на двір, на людей, обливало їх од голови до ніг. Чорна здорова хустка чорніла на бабі Кайдашисі, неначе горщик, надітий на високий кілок. – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр?

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Як з долоні пташку, – Я б вас пустила, та мого хазяїна нема дома. Я не знаю… я б рада й пустить, та… – говорила молодиця, заникуючись. – Знайшов дурнiв! Так оце живцем i дамося йому в руки, – обiзвався один бурлака.

.

fby qdv hzd lbx axe qsy agp yvp bba whx pdy wuj zgy oje sfs hpx tdk lbo vst ycm xxk mvy xss kmr fmk mku pvv tmu esl aep ojn zle sji xqg lkf eee uln yur nuf lsm bvh ncn
iux rdq qsx csn ema mys ndu dxr rzx kwm wxb ekv bzg xdz qax ikm bcw mvp why hzn ijm tof lhd cka xjp pph nhw tob bkf dpy pwq eka jov xow mhb qfi jhk wxo fcf xfc jrm xxl
дом 2 бесплатно дом 2 бесплатно дом 2 2020

Post Reply